| Maria_3931 a întrebat:

manac la 10 covrigei, la 2 mananc o omleta o felie de paine, la 4 e ultima mea masa si mananc o bol cu cereale si cu iaurt... daca as ramane pe regimul acesta as slabi?

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Poti avea probleme cu stomacul pe viitor ai nevoie si de ciorba apoi putina verdeata nu strica.

| cosmin21 a răspuns:

Cerealele se mananca dimineata nu la ora 4.

| basexcu a răspuns:

Da vei slabi.Dar ce crezi ca se va intampla dupa ce nu vei mai tine dieta? happy vei pune dublu la loc.Da de ce ai tine o dieta? n-am inteles niciodata treaba asta cu dietele.
Mai bine iti schimbi stilul de viata.Incepand de acum.Gandeste-te ce manaci rau, la ce ore mananci (sunt convins ca ai o alimentatie dezorganizata). Mananca la ore fixe. Evita grasimile si consuma carbohidrati cu moderatie in schimb consuma multe proteine si fructe+legume.Bea multa apa si fa sport, alearga, fa exercitii.Ai sa vezi ca vei slabi si te vei simti mult mai bine.Invata sa-ti faci un stil de viata daca nu sanatos(pentru. ca asa ceva nu cred ca mai e posibil in momentul de fata) macar mai sanatos.

| Alisstor a răspuns:

O sa te plictisesti de meniul asta in 4 zile laughing Serios.

| SoNevable a răspuns:

Nu chiar mult...straight face poate cu 2-3 kgwinkinglaughing glumesc o sa te inbolnavesti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

NU, nu o sa slabesti. doar o sa te imbolnavesti. ca sa slabesti trebuie sa mananci normal si sa faci mult sportwinking