| noname22 a întrebat:

Buna membrii TPU! ce faceti? ma puteti ajuta si pe mine? cine stie vreun program in care sa bag versurile si sa aleg o anumita voce si un anumit negativ pentru a face o melodie? stiu ca exista un asemenea program pentru ca avea un prieten de'al prietenei mele.

dau fUndaaalove struck

Răspuns Câştigător
| Danny a răspuns:

Tot ce stiu e despre un program numit "Vocaloid" insa este in japoneza si costa foarte mult (plus ocupa mult spatiu la instalare)... In alte cuvinte, nu stiu ce sa zic, incearca o cautare mai amanuntita pe google