| elenutzaelenalovee a întrebat:

Buna membrii Tpuuu :*. Am si eu o intrebare. Daca ai capul mare si fruntea lata,un breton drept ti le mascheaza frumos,si nu se mai observa,adica iti face capul mai mic? Astept raspunsuri, dau funda. happy

2 răspunsuri:
| Goia_Aurelian_1997 a răspuns:

Bretonul este un accesoriu perfect, pentru persoanele cu acest mic defect, deci lasa-ti bretonul ca o sa fii foarte frumoasa.

| Tinușca a răspuns:

Se zice ca oamenii care au fruntea lata sunt desepti.Eu cred ca asta nu e un defect, dar totusi daca te simti complexata uitate aici:
http://www.divahair.ro/......runte_lata
Funda?