| Gipsy a întrebat:

Buna!

mi-am activat o extra-optiune cand mi-am incarcat telefonul cu 5 euro(Vodafone). si a trecut ceva timp si nu mai am nici minute nici sms.asa ca mi-ai incarcat din nou cu 5 euro si vreau sa`mi activez aceeasi extra-optiune. dar cum o dezactivez pe cea dinainte?

1 răspuns:
| CARMENCITA a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa suni la ei sa-i intrebi.La *147# se activeaza si se dezactiveaza extraoptiunile.La mine dupa ce incarc extraoptiunea se activeaza automat si daca vreau sa o schimb trebuie sa dezactivez si dupa aceea sa incarc si sa activez alta ca altfel se activeaza cea veche.Suna la *222 si sa-ti spuna daca mai ai activata extraoptiunea veche si intreabai tot ce vrei sa afli decat sa risti si sa activezi ce nu vrei.Si insista ca de la o vreme unii operatori parca habar nu au de nimic.