| CezaraEM a întrebat:

Buna!
Mi-am creat din greseala un album "Fotografii din cronologie - Timeline Photos"! Si nu stiu de unde se sterge acest album.
Stiti voi cumva?
Ma enerveaza sa stau cu 10 mii de albume pe facebook sad
Va rog
Funda

Răspuns Câştigător
| JoannaChan a răspuns:

Albumul asta e creat de facebook si automat cand postezi pe profil tau, adica pe perete, sau cronologie cum e acum, o sa intre si in albumul "Timeline Photos".Nu cred ca se poate sterge albumul asta.Asta ar insemna sa stergi si pozele, cred.

| andreea49 a răspuns (pentru JoannaChan):

Chiar daca stergi si pozele, nu se sterge albumul. Asta am patit si eu, Am si la ora acutala acest album; ma enerveaza si pe mine.

1 răspuns: