| ProToOoTyPe a întrebat:

Buna:). mi-am cumparat niste casti acum 1 luna din alea de telefon/mp3.http://www.emag.ro/casti/casti-a4tech-mk-650-bk-negre--p MK-650-B(Black)

Dar faza e ca nu se mai aude bine in casca dreapta. In stanga se aude Foarte bine si tare si in stanga foarte incet. care sa fie problema?

Răspuns Câştigător
| alecx4music a răspuns:

Cred ca nu ai apasat mufa bine in jack. Daca sunt cu handsfree, folosestele fara firul intermediar (ala cu butonu). Daca tot nu functioneaza si ai primit garantie la ele, dule in garantie.