| HoneyCocaine a întrebat:

Mi-am dat pierce in limba acum 4 zile si de ieri imi iese un lichid alb din gaura pierce-ului. Cred ca e puroi. Il tot curat si dupa 10 minute apare la loc. Am citit pe unele site-uri cum ca ar fi normal.. Limba nu mai asa de umflata, nu mai am problemele alea cu salivatul, mananc aproape normal. Imi puteti spune daca e o infectie sau ce sa fac sa nu mai fie chestia aia alba?
funda, merci.

Răspuns Câştigător
| LucYusAnOnYmuos a răspuns:

E o infectie, asta e clara.Sa nu te mai duci la doctor eu te sfatuesc sa faci rost de pelin e panta aia amara, faci un ceai si tii in gura ceaiul ala, faci asta de citeva ori pe zi timp de 3 zile si o sa treaca. Daca nu trece atuci organismul tau e unul din putinele organisme care refuza anumite corpuri straine in anumite parti ale corpului.

2 răspunsuri:
| FuckSchool a răspuns:

Cred ca mai bine te-ai duce la doctor.

| LoveAnimepsimagirl a răspuns:

Eu sincer iti recomand sa consulti medicul, el stie cel mai bine thinking