| Beatrice_4558 a întrebat:

mi-am dezactivat contul de facebook acum 2 saptamani si vreau sa imi fac altul, dar cand incerc sa ma inregistrez imi spune ca pe adresa aceea de email exista deja un cont, contul pe care eu l-am dezactivat.Pana la urma pot sa imi fac un cont pe adress aceea de email?

Răspuns Câştigător
| madalicious a răspuns:

Nu. Deoarece exista deja un cont pe aceea adresa de e-mail. Te-as sfatui sa iti faci contul de facebook pe un alt id. Asa nu va mai da eroare. happy

1 răspuns:
| never2say4never a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa-l faci pe alta adresa de emai-l, iar daca nu ai e usor sa-ti faci.Asa mai faci si tu o schimbare de rutina.