| alup a întrebat:

Mi-am inceput viata sexuala in urma cu 4 luni. Am aproape 15 ani. Si nu mi. a curs sange deloc! Am fost la ginecolog si sunt virgina. Daca prietenul meu ar lasa spermadoizii sa intre in mine ar putea fi riscul de a ramane gravida? ajutati-ma va rog! Multumesc.

Răspuns Câştigător
| bl0ndha a răspuns:

Da sfatul meu, ca sunt mai mare dupa ce faci cu prietenul tau daca ai incredere in el poti sa faci si fara prezervativ.dar dupa orce contact sexual cu el te duci repede la baie si faci treaba mica pentru ca tu elimini tot din tine, stai fara griji dar totusi sa ai grija te pup