| Florifl0 a întrebat:

mi-am inselat iubitul cu fostul iubit fiind prietenul lui, el a aflat si acum nu mai suntem impreuna, as vrea din tot sufletul sa ma impac cu el dar el nici nu mai vrea sa auda despre impacare este foare orgolios ce as putea sa fac ca sa fie din-nou al meu si sa ii recastig incredere, ultima oara cand am vb cu el a fost la telefon o cearta infernala deoarece negam ca nu l-am inselat...dar fostul era acolo si el i=a marturisit totul offff nu sti ce sa ii mai fac sa fie totul ca inainte de a se intampla asta helpp! plizz

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Probabil daca el te insela cu fosta si din intamplare sa fi fost si prietena ta eu cred ca ai fi procedat la fel, lasa-l un timp sa isi revina/sa-si puna gandurile in ordine, poate se va intoarce la tine sau poate nu, vei vedea pe parcurs

| CandyTetris a răspuns:

Ia-ti timp sa te intelegi pe tine intai, sa te calmezi dupa toate lucrurile astea. Invata sa te respecti, sa nu te lasi dusa de val sau aburita de orice barbat stie cum sa vorbeasca si dupa ce ai facut asta, dupa ce ai inteles ca nu ai nevoie de un iubit ca sa fii fericita ia-o de la capat, nu te intoarce la drama pe care ai creat-o aici fiindca nu ai face decat sa rascolesti rani care nu mai pot fi reparate. Gaseste barbatul pe care sa il respecti si pe care nu ai putea nici macar sa iti imaginezi ca ai putea sa il inseli. Hope I helped. happy

| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.

Totul se plăteşte pe această lume iar aceasta a fost greşeala ta pe care ţi-ai făcut-o cu mâna ta. Părerea mea este că ar trebui să-l laşi o vreme şi să nu-l mai cauţi mai ales acum, când e aşa nervos şi supărat. Dacă te iubeşte cu adevărat poate va reuşi să te ierte şi să-ţi mai dea o şansă dar dacă nu, nu îl poţi învinovăţi.

Multă baftă!

| Sqk00 a răspuns:

E GRESEALA TA, cine ar mai vrea sa auda de impacare dupa ce l-ai inselat? Daca il iubeai, nu-ti bateai joc de el.

| Veromi321 a răspuns:

Asta e. A fost greseala ta si trebuie sa accepti ca ai pierdut. Ai de grija, ca daca se va intoarce la tine(prin absurd) o va face doar ca sa-ti plateasca cu aceeasi moneda sau sa-si bata joc. Dar asta depinde de el daca e si razbunator.