| PaulaJy a întrebat:

Buna!
Mi-am luat ieri o cartela de Vodafone. Am observat ca mai am doar 1, 47 euro din 5 euro.
Cand mi-am cumparat cartela vanzatoarea a zis ca are credit pe ea [pe cartela] 5 euro. Mi-am bagat cartela in telefon si am verificat cat mai am sunand la [ *123# ]. Si mi se "plimba" pe ecran un scris [ Credit 1, 47 pana la 22 septembrie 2012 ]

O fata care are si ea cartela Vodafone mi-a zis ca trebuie sa-mi activez optiunea.
Nu stiu cum sa mi-o activez. Ma poate ajuta cineva?
P.s - > Vreau sa recunosc si sa va spun ca fiindca nu aveam nici un telefon decodat prin casa, toate erau codate pe Anglia, mi-am luat un telefon mai vechi pe care l-am gasit prin casa care nu stiu cat de bun mai e. E pe sanie si e de la Siemens.

Dau fundita! Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| TănaseDavid a răspuns:

Daca ai vreun frate mai mare, verisor, sau vreun prieten foarte bun peste 18 ani, il rogi sa te ajute si sa iti cumpere o noua cartela de 5 euro ca se activeaza singura. daca nu suna la *100# si apeleaza serviciul clienti