| ViVi a întrebat:

Buna mi-am luat o pisica astazi are debia o lunawinking e fetita
vroiam sa va intreb eu stau la bloc si as vrea cand creste mai mare sa o las pe afara dar oare se intoarce singurathinking acasa

Răspuns Câştigător
| StaRmAgiC a răspuns:

Hey vivi ce facibig grin...pai daca stai intr-o zona mai periculoasa. unde mai sunt si cainii.eu zic sa nu. dar bine depinde... tu stii mai bine. oricum ai grija de ea:X:Xsa nu pateasca cum a patit a mea...:-(

6 răspunsuri:
| Kidu a răspuns:

Da, cunosc multe cazuri in care pisica se intoarce singura acasa, insa mai cunosc si un caz in care pisicuta nu s-a intors pentru ca a fost calcata de o masina.sad

| mada12 a răspuns:

Da... pisicile atata se plimba pana gasesc casa...doar daca nu cumva se opresc la vreun restaurant sau la vreun om mai darniclaughing

| alinutzacodruta a răspuns:

Nu se intoarce singura.vine cu pui...tongue.glumix chiar nu stiu sincer.eu una nu i-as da drumul...

| ZuuZaaA a răspuns:

Fa cum crezi tu ca e mai bine.Matusa mea a avut 2 pisci, dar acum mai are doar una...in cauza ca una dintre ele a fost calcata de o masina! daca o inveti pisica se poate intoarce inapoi mereu... dar uite ca se pot intampla multe.
bye-bye :*

| vonneest a răspuns:

Sincera, nu te sfatuiesc.
Eu cred ca iti iubesti mult pisicuta si nu cred ca ai vrea sa plangi dupa ea ca nu se mai intoarce acasa asa ca te-as ruga sa nu ii dai drumu afara. Pune-ti plasa pe balcon si las-o acolo ca sa ia aer curat si sa admire vrabiutele si porumbeii happy eu asa am facut cu a mea. sper ca sfatul meu sa-ti fie de ajutor.

| anny92 a răspuns:

Buna Vivi! am si eu un motanel...acum are un anisor jumatate...cand era micut l-am tinut ceva tim in casa dar pe urma ieseam cu el afara nu il lasam singur...cred ca asa ar trebui sa faci si tu dupa ce mai creste...nu e indicat sa o lasi singurica afara pentru ca sunt si caini si poate chiar masini...si nu as vrea sa ramai fara ea! eu ador pisicile asa ca...