| madutzaa19 a întrebat:

Numai imi gasesc pisica crying oare se va mai intoarce acasa?

15 răspunsuri:
| Skylerx a răspuns:

Nu stim noi,depinde daca o iubeai foarte mult si ea pe tine, daca o ingrijeai cum trebuie, daca ii dadeai de mancare etc. funda?

| Lane a răspuns:

In proportie de 70% da.Dar n-are voie sa lipseasca mai mult de o saptamana. MULT NOROC!

| bubbiubbi a răspuns:

S-a intors pisicuutasad?

| madutzaa19 explică (pentru bubbiubbi):

Nuup nici acum crying nu cred ca se mai intoarce, cine stie daca mai este in viata

| jucaria a răspuns:

S-ar putea daca e pui n-are nicio sansa dar daca te iubeste si e mai batrana se va intoarce sigur casi la mine s-a intors

| ZvT a răspuns:

Daca e motan vine el in vreo 3 zile... ai cautat in beci?

| KawaiiBroccoli a răspuns:

Pai. nu stiu dar iti urez noroc si sa o gasesti... am si eu o pisica si nu as vrea sa plece... oricum eu sper sa se intoarca

| KawaiiBroccoli a răspuns:

Dar cum o cheama?

| Simpatic a răspuns:

Daca nu s-a maritat da!

| DruggedCandy a răspuns:

Si eu am si am avut o pisicå pe care le iubesc dar din proprie experienta nu cred ca se va mai intoarce...condoleantzelaughingcrying fundita plsthinking

| intelectualul a răspuns:

Unele se intorc, altele nu. FUnda?

| yomotherfucker a răspuns:

Cu siguranta da.dar nu cred sad sau cel putin nu sper...

| DouăPuncte a răspuns:

Intreabo!

| CristinaKti a răspuns:

Depinde daca pisica a stat mult pe afara si stie drumul spre casa probabil va veni daca nu prea a dat pe afara...mai cauta iti tin pumnii sa o gasesti :*

| katynegru a răspuns:

Buna! si eu am un motanel si sa stii ca daca i-ai dat dragoste si ai intretinut-o pisica se va intoarce curand! nu te impacienta si daca nu vine caut-o pe unde ai fost cu ea ca pisicile au o memorie vizuala foarte buna! sper sa o gasesti! succes!