| maryo1990 a întrebat:

mi-as dori si eu sa-mi gasesc iubirea adevarata, sincera, iubitoare pentru o relatie foarte serioasa si de durata chiar si pentru casatorie, viitor.sunt maryo din curtea de arges si am 21 de ani.ma poate ajuta cineva.ast raspuns.si ma gasiti si pe id maryo_dragutzu_2011. va multumesc.

3 răspunsuri:
| ionela22 a răspuns:

Ar trebui sa ai incredere in tine esti tanar stiu ca ai nevoie de cineva care sa-ti fie mereu alaturi, insa fiecare om are un suflet pereche mai devreme sau mai tarziu va apareaexact atunci cand nu te astepti.Tot ce conteaza este sa fii sincer,increzator in tine, comunicativ, prietenos.natural.Iesi cu prietenii,distreazate, iesiti in club sau alte locuri, fii prietenos cu toata lumea bine cei care sunt la randul lor prietenosi cu tine si daca este sa apara sufletul tau pereche va aparea.Insa ai grija nu pune suflet imediat atunci vezi ca persoana respectiva te iubeste si nu prin vorbe ci prin fapte atunci merita.
http://www.kissid.ro/fete.php poti intra si pe site asta il copii il lipesti in gogle si poate si asa iti vei face noi prietene, Succes

| DeEAஐ a răspuns:

Matrimoniale.ro e ceea ce cauti u! nu e nevoie sa imi multumestioh go on

| KaTtY a răspuns:

Asta nu e sait de matrimoniale