| Raluxx a întrebat:

Mi s`a zgariat display-ul la telefon, iar problema este ca telefonul era al surorii mele si ea ink nu stie de astabig grinStiti cumva daca se poate repara? Dau Funda+vot:angryP.S.Telefonul este cu Touchscreen)Fara raspunauri ridicole!

3 răspunsuri:
| WholeWorld a răspuns:

Depinde ce zgarietura... am un prieten care a tarait telefonul de ciment si nu are nic decat cateva zgarieturi urate nu ai ce face... daca vrei sa il duci la garantie nu te ajuta cu nimmic daca tu ai crapat ecranu doar daca ai probleme softwere eu am dus de 3 ori telefonul in service garantie tot toch screem ps: LG is cele mai pacatoase imd se ***

| XxAndreiMasterxX a răspuns:

Da e simplu te duci la reparatii telefoane si ii scimbi Touchscreen-ul si gata! nu e scump. de ex mi-e mi-a luat 90lei acum nu stiu depinde de tlf tau

| Raluxx explică:

Chiar LG amcrying