| claudiu331 a întrebat:

care poate sa-mi spuna cum pot baga pe un telefon cu touchscreen Samsung aplicatia android.
P.S.Telefonul nu este unul dintre seria telefoanelor GALAXY.Dau funda pentru cel mai bun si rapid raspuns.

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Android nu este o aplicatie, este un sistem de operare si cel mai probabil telefonul tau nu suporta un sistem de operare, altfel il cumparai cu android ul deja instalat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

ANDROID este sistem de operare. Şi poate funcţiona doar pe telefoanele care permit acest lucru. Înainte de a pune întrebări irelevante nu crezi că un search pe Google te poate ajuta să nu cazi în penibil?

| puscasul a răspuns:

Merge... la unele android de instalat.
Care e mai buna.