| anonim_4396 a întrebat:

mie mi a placut demult de un fost coleg de liceu.insa acum nu mai sunt cu el in clasa ci sunt in alt judet.si imi este cam dor de el insa am aflat de pe facebook ca are o relatie. p. s si lui ii placea foarte mult de mine cand eram colegi dar eu eram foarte timida si nu il luam in seama niciodata.mentionez ca eu ma voi intoarce in locul natal. p. s:eu am 17 ani iar el 19 ani.credeti ca daca i as trimite cerere de prietenie pe facebook si as incerca sa vb cu el poate o sa existe ceva intre noi? eu nu prea sunt sigura ca el acum are si prietena si nu cred ca as mai avea cat de cat sanse cu el... voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
| VyK7oR_8005 a răspuns:

Buna. Pff eu sunt baiat si daca mie mi-ar place de vreo fata tare si ea sar duce tot era sa imi fie dor.
Asa ca sfatul meu incerca scrie-i precis ceva o sa se primieasca dar nu crede ca din prima zi 3-4 zile si o sa fie totul cum trebuie.
Daca incai place drebuie sa ii fie dor de tine; ) Succes

3 răspunsuri:
| PrecioussGirl a răspuns:

Dai cerere de prietenie.
daca o sa vrea sa vb cu tine o sa te bage el in seama.
daca nu lasa'l in pace.

| TeQui a răspuns:

Nu poti sa stii pana nu incerciwinking bafta!

| cuvant a răspuns:

Nu ai ce pierde dar incearca sa cresti o relatie de prietenie si apoi una de iubit-iubita, va fi altfel relatia asta