| anonim_4396 a întrebat:

Buna am fost in clasa cu un baiat care ii placea de mine si zilnic imi facea complimente uneori ma sacaia.in fine si eu m-am mutat la alt liceu in alt judet.si atunci el stia ca nu prea il agreez asa.si eu m-am gandit sa ii trimit cerere de prietenie pe facebook si mi-a acceptat...insa nu a vorbit nimic cu mine.si nici eu nu am vorbit... asteapta sa il intreb eu ce mai face? voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
| angel09 a răspuns:

Pai daca a aflat ca nu-l suporti probabil se intreaba de ce i-ai dat cerere pe fb...si sigur asteapta sa il intrebi ce face. Poate ar trebui sa intri in discutie cu el asa o sa afli care sunt motivele pentru care nu se baga in vorba cu tine.

2 răspunsuri:
| GregHouse a răspuns:

Dafuq is wrong with you?! Daca iti place, spune-i. Daca nu, lasa-l in plata Domnului. A trecut ceva vreme, e foarte posibil sa ii fi trecut. Nimic nu e vesnic, si daca te izbesti de refuz, te orientezi in alta parte. Ca doar nu-i un numar chiar atat de mic de fete.

| DeEaDeeutzaX a răspuns:

Cred ca te placea ca de obicei asa fac baietii cand plac o fata o sacaie si daca nu vorbeste el cu tine poate inseamna ca e mai timid incearca sa vorbesti tu cu el.