| tukhey23 a întrebat:

Nu am mai scris de mult, si ma gandeam sa o fac. Dupa ce am vazut cu toti, ca Romania are doi oameni, mai nou numiti "presedinti"", nu mai mira nimic. Dar vreau sa va intreb ceva:Ce parere aveti de Lady Gaga? Unde credeti ca greseste si ce credeti ca face bine... Ati vrea sa fiti ca ea, candva...
Deci, astept cu interes mare. rasp. voastre!happy

6 răspunsuri:
| clauss a răspuns:

Mie unul imi place, are de toate, e un artist complet

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Mie imi place melodiile eilove struck

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Plac* scuze

| DrViorel a răspuns:

Mie personal nu imi place, dar ii respect modul cum a evoluat, tin minte ca acum cativa ani cand am fost in Chicago ea canta intr-un,, local" evident mare nu ca cele din Romania, dar vreaus a zic, ca totusi a evoluat uite acum este o diva, dar mie personal nbu imi place adica, are cateva melodi dar cam exagerata, acum fiecare cu gusturile lui, dar oricum o respect pentru felul cum a evoluat de la nimic la o vedeta... O zi buna!

| betty17 a răspuns:

Imi plac foarte mult videoclipurile ei atat de extravagante, in rest nu prea o cunosc

succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A candidat la presedintie? cate voturi are? este ea? sau el? ca eu-l stiam de nea gogu.acum e tanti gaga? ce interesant!