| tukhey23 a întrebat:

Se pare ca pe TPU, nu se pune varsta.Ma intreb ce varste au, cei care:scriu si rasp pe TPU? Deci ce varste aveti, astept si eu rasp voastre cu intereshee hee

Răspuns Câştigător
| Crisu_8081 a răspuns:

@ tukhey23: da, stiu! este o varsta mirobolantalaughing job, facultate, distractie... dar orice varsta are avantajele si dezavantajele ei...parca era mai bine la 18 ani! eh...sad

65 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

30.

IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

42, dar puteti citi 24

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

14 ani cls a 8.happy

Anna
| Anna a răspuns:

Eu am 22 de primaverilaughing

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

57 ani, dar pe TPU nu stiu daca asta conteaza...

cami
| cami a răspuns:

Daca tu la 18 esti mic, de 16 ce mai zicihee hee?

rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

Daca tu ai 23 de ani - eu am 43. Oricum a mai fost asa o intrebare si atunci cei care au raspuns si-au spus si varsta. Vad ca si acum au facut la fel. Totusi varsta nu este relevanta, nu atunci cand astepti un raspuns care sa te lumineze... sau sa te ajute. Ma gandesc ca ar fi chiar foarte bine sa nu stii cine ce varsta are ca sa nu ai preconceptii despre modul in care gandeste, despre felul in care vede lumea. Un raspuns bun poate veni de la unul de 15 ca si de la unul de 45 sau 60 de ani. Si mai este ceva ce conteaza foarte mult - tineretea sufletului... happy

| JustMeFlory a răspuns:

17 anisorihappy

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Am....multi laughing

lolita
| lolita a răspuns:

doar nu o sa zic buna am 25 de ani si raspunsul meu la intrebarea ta este :... laughing

lolita
| lolita a răspuns:

Tukhey23 am zis daja, 25, iti plac fetele mai mari ca tine?big grin

lolita
| lolita a răspuns:

Tukhey23 aici iti dau dreptate si mie imi plac baietii mai mici ca sa-i pot invata laughing

pupimik
| pupimik a răspuns:

Aproape 18 happy

auran
| auran a răspuns:

| alexa a răspuns:

In general am vazut k sunt multi adolescenti aici care pun intrebari...
insa am descoperit si tineri care ne ajuta si dau raspunsuri interesantewinkingwinking
eu am 17 si un pictongue

| want2bMajestic a răspuns:

Cred ca iti dai seama dupa username ul meu.18

| ioanaa a răspuns:

Eu in august fac 20 happy

| ioanaa a răspuns:

@ bibitza : sa-nteleg ca peste 2zile ne oferi ceva?hee hee

| cyufulyky a răspuns:

14 ani si o luna si cv laughing

| Ben. a răspuns:

| lia a răspuns:

Am 23 de ani, la sfarsitul lunii iulie fac 24 happy

| Mo a răspuns:

Eu am 16 ani. TU?

| cotzobel a răspuns:

23..in decembrie fac 24happy

| Crisu_8081 a răspuns:

N-am facut de multa vreme 20 de anisori... pe tort am pus 02 in loc de 20 big grin eu asa ma simt...bebe:X

| MADALINAAAA a răspuns:

Aproape 17...

| Diva a răspuns:

16 ani

| anonim a răspuns:

Sa spun..., sa nu spun..., lasa, poate cu alta ocazie.laughing

| tukhey23 explică:

Legiuitoarea:sper sa imi spui si tu varsta ta.Eu am 18 ani, in iulie fac 19 ani.Sunt baiat marehee hee