| Daria a întrebat:

Nu mai imi merg boxele, nu stiu ce au. Le-am verificat, sunt bagate in priza, sonorul e dat pe "Volume". Ar trebui sa mearga, dar nu merg.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai.in primul rand te asiguri ca e bagata mufa de la boxe in spatele unitatii, iar apoi verifici daca e bun driveru de la sunet. iar daca e bun si tot nu merge.inseamna ca ti s-a dus placa audio pe care trebuie sa ti-o instalezi la unitate si sa istalezi driver
costa aprox 100 lei.(1 mil.)big grinsi eu am patit astahee hee