| Igraaa a întrebat:

Plss... Hellp!straight facestraight face,,, Poi. Mie nu imi mai merg boxele. Nuj2 de ce. Sunt bagate bine in spate, sunt bagate in priza, iar sistem-ul audio l-am verificat. E totul 0k. Ce se intampla? Cn ma ajuta primeste 2 fundite, ( 1 la un raspuns si una la altu' va promit) Pls:*:*: Help:*:X

1 răspuns:
| saymoon a răspuns:

Am patit si eu asa tot ca tine, chestia era ca uitasem sa apas pe butonul de la sistem pe care scrie tv. Dupa asta totul a mers.Acuma daca n ai sistem, nu stiu...