| xDyanne a întrebat:

Buna nu mai stiu ce sa fac sunt disperata profesori/profesoarele imi zic sa imi prind parul dar nu pot pentru ca am un defect din nastere o ureche imi este mai scoasa decat cealalta adica parca e mai mare, si arat nasol.Va rog spuneti-mi cum sa-mi prind parul sa nu se vada tinand cont ca am parul taiat in scari si e putin mai jos de umeri (lungime) Dau funda ajutorr!

Răspuns Câştigător
| missoriginal a răspuns:

Il poti prinde in coada si poti lasa cateva suvite mai lungi de o parte si de alta.
Sau si mai bine, iti poti pune o bentita peste urechi si asa vei arata mai bine...

1 răspuns:
| emillie a răspuns:

Fa-ti o coada intr-o parte, asa incat sa acopere una dintre urechi.