| Dey_1617 a întrebat:

nu merge sa dezinstalez un progrramcrying si cand deschid mozila in loc sa imi apare google imi apare Ask.comstraight face si o bara sus cu images weather etc etc cryingdau remove si tot nu mergecrying

5 răspunsuri:
| cherrybomb a răspuns:

Prima data sterge programul dein control panel dar vezi sa nu ai nimic deschis pe desktop(ma refer la yahoo messinger, winamp etc),
faza cu ask seteaza ca pagina de pornire google
sau dac anul merge asa vezi ca in control panel este o chestie cu ask si se stergewinking, daca ai cont google conecteaza-te...
sper sa mearga, la mine a mershappy

| cherrybomb a răspuns:

Dai click dreapta sus in colt in stanga la pag google( ma rog ce iti apare tie ) si debifezi casuta ci toolbar.
u-a vezi merge

| Dey_1617 explică:

Am reusit sa scot sa nu`mi apara ask.com. Dar nu il pot dezinstalacrying

| Dey_1617 explică:

Si doar am dat la tools options si am dat home page am pus google si tot cand intru imi apare ask, comstraight face

| Dey_1617 explică:

Am scos de pe mozila ask.com,dar nu il pot dezinstalaoh go onsad tot imi apare change/remove.Dau remove si se instaleaza nu stiu ce pnm si imi apare din nou ca pagina de pornire pe mozilla.sad