| idkmaplictisesc a întrebat:

Buna, nu o luati ca pe o gluma, eu din ultima vreme am inceput sa am un sentiment ciudat cum ca cineva imi poate inregistra ecranul si poate vedea pe ce umblu pe telefon. Se poate face asta sau sunt eu ciudata?

Răspuns Câştigător
| Crescent a răspuns:

Se poate. Dar daca nu ai primit notificari ciudate, sau nu ti-a dat nimeni de banuit ca ar vrea sa faca asta, incearca sa te gandesti la altceva. Nu e usor sa spionezi pe cineva, mai ales fara un motiv anume

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

De putut se poate, dar ești tu ciudata ca nu este vreo mare personalitate sa iti urmăresca tie telefonul

| Andreeush a răspuns:

E posibil așa ceva.

| LPCTSTR a răspuns:

Ai observat un comportament neobisnuit al telefonului? O scadere in performanta?
In orice caz, munca costa bani, nimeni nu da doi bani pe tine ca sa te "spioneze".

| aimullah123 a răspuns:

Poate te simti vinovat/a de ceea ce faci tu pe telefon si ti-e frica sa nu se afle chestia asta.

| idkmaplictisesc explică (pentru aimullah123):

Ba din contra, nu fac nimic anormal pe telefon, dar am avut câteva persoane cu care am avut mici certuri si de la ele ma astept la orice si uneori am sentimentul asta ciudat