| girlsweetgirl a întrebat:

Buna ...nu stiti cand apare merlin sezonul 5 (primul episod tradus) am citit multe articole in engleza care ziceau ca" s-au apucat de filmari in martie si ca in marea britatie ar trebui sa apara in septembrie octombie(29 septembrie) si ca in Australia numai in ianuarie, februarie" voi ce ziceti va rog sa ma lamuriti si pe mine!

1 răspuns:
| daniela281 a răspuns:

Sezonul 5 primul episod o sa apara pe 2 octombrie.vezi pe site-ul www.filme subtitrate.info