| Anonimul3315 a întrebat:

Mai fratilor care e adevarul? M-am uitat la intrebarile unora care ziceau cand apare sezonul 2 din,, Bona mea e un vampir" si toti ziceti ca 5 aprilie! 5 aprilie! Deja e septembrie si nu se gaseste decat in engleza! Care e adevaru? Poate ziceti acum ca incepe in decembrie si se face ianuarie si tot nu apare.

2 răspunsuri:
| MeTiNiStUlVeteran a răspuns:

Sal poate ai inteles tu gresit in aprilie de abia incep pregatirile pentru desen/si pe deasupra nu va aparea anul asta ci poate, doar poate anul viitor

| Anonimul3315 explică (pentru MeTiNiStUlVeteran):

Pai... ce se mai pregateste cand se gasesc deja in engleza? Eu vreau sa il vad in romana. Ce se mai pregateste daca deja a aparut dar nu RO?