| Tεყα a întrebat:

nu stiti careva daca doare tare cand iti bagi piercing in limba?:-s.

Răspuns Câştigător
| AnoOnim23 a răspuns:

Iti pot raspune la aceasta intrebare pentru ca eu am. Pai nu o sa te doara f tare cand ti-l baga ci mai rau o sa te doara cand ti se umfla, acum depinde de la pers la pers.
Tosui iti recomand pierce cu tija mai lunga ca in caz de ti se umfla limba un pic mai tare pierce-ul sa aiba libertate de miscare. Tine cont ca nu ai voie sa mananci sarat cateva zile, nu ai voie sucuri acidulate si nici lactate, deoarece ti se va forma coaja langa pierce si nu este tocmai ok. Pe de alta parte in caz ca fumezi, cateva zile abtine-te.Ce sa iti zic Succes si mult curaj. Take care:*

1 răspuns:
| nadyank a răspuns:

Pentru toti iubitorii de piercing Argintarie.ro ofera GRATUIT 2 piercinguri de nas la achizitionarea unui cercel de buric http://www.argintarie.ro/Piercing-din-argint-c-356-s-price-sd-0-pg-1.html