| RoseBlack01 a întrebat:

Nu stiu ce sa fac. M-am indragostit de profesorul meu. Am 15 ani, iar el este profesor de fizica, are 23 de ani. Il plac, este prima data cand simt asta. Uneori, in ore se mai uita la mine, iar eu intorc capul repede pentru ca nu vreau sa-si dea seama ca sunt indragostita de el. Sa-l uit? Sau...nu stiu. Imi dau seama ca este ceva interzis si mai ales ilegal. Dar, nu stiu ce sa fac cu sentimentele mele fata de el. Nu sunt genul de fata fitoasa. N-am avut niciodata un iubit si nu-mi pare rau. Adica..sunt prea mica pentru chestiile astea. Dar...de ce cand il privesc sau cand il ascult inima mea incepe sa bata foarte tare? Nu-mi inteleg sentimentele! Va rog ajutati-ma, dati-mi un sfat. Ce sa fac? Am incercat sa-l uit, dar n-am reusit. Ce ramane de facut? sad

7 răspunsuri:
| AlleSss a răspuns:

Bună! Poate-i doar o atracţie fizică, aşteaptă şi vezi ce se mai întâmplă în mintea ta

| RoseBlack01 explică (pentru AlleSss):

Nu cred ca-i doar atractie fizica. Vreau sa spun ca-mi place si cum vorbeste, cum explica. Imi place si latura asta a lui.

| T0T a răspuns:

Imi amintesti de soramea. Ea dupa ce a terminat liceul s-a maritat cu el! Ai o sansa.

| Kira5854 a răspuns:

Da-mi link cu facebook-ul tau, te bag la prieteni si vorbim acolo.

| RoseBlack01 explică (pentru Kira5854):

Ti-am dat cerere de prietenie. Ma cheama Rose Black.

| ALEXANDRAGABRIELAG a răspuns:

El ce parere are l-ai intrebat?

| RoseBlack01 explică (pentru ALEXANDRAGABRIELAG):

Nu, nu l-am intrebat. Este profesorul meu. Cum as putea?