| anonim_4396 a întrebat:

nu stiu ce sa fac prietenu meu e plecat in franta si de cand a plecat tot ne certam. ma pune sa i trimit mesaje cu tot ce fac n-am nimic in potriva cu asta dar imi interzice multe. nu mai stiu ce sa fac am impresia ca vrea sa se desp de mine sau ca sia gasit pe altcineva. l-am iertat odata ca m-a inselat pentru ca il iubesc mult dar nu stiu daca as mai putea sal iert a doua oara daca ma inseala.cand ne desp tot timpu ma suna si plage si imi spune ca i pare rau. dar am impresia ca ma inseala. ajutati-ma ca nu stiu ce sa fac. va multimesc!

3 răspunsuri:
| clauss a răspuns:

Nui mai raspunde daca e asa stresant, poate se linisteste, daca nu cred ca nu te iubeste

| mada_9093 a răspuns:

Buna! in zilele noastre foarte greu gasesti un baiat fidel. eu cred ca el crede ca il iubesti si ca daca l-ai iertat odata il ierti si a doua deci eu zic mai bine sa te desparti de el de cat sa mai stati impreuna si apoi sa gregreti ca ai pierdut alte ocazii. arata-i ca tu nu vrei sa fi tratata ca o rezerva.
sper ca te-am ajutat
succes!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Salut sunt ama parerea mea este ca ar fi mai bine pentru tine daca iai da tu papuci pentru ca daca te va lasa el tu vei suferi bafta