| Mary1994aprilie a întrebat:

Am o dilema. sunt cu un baiat de 3 ani el s-a schimbat foarte mult si iubirea parca a disparut. de mult timp am impresia ca ma inseala..si l-am prins cu minciuna de multe ori. l-am inselat odata si mi-a parut extrem de rau. asta m-a facut sa fiu mai apropiata de el si parca ne-am mers mai bine relatia. acum am dinou ocazia sa il insel si nu stiu ce sa fac. stiu sigur ca o sa-mi para rau.dar intr-un fel as vrea sa vad daca il mai iubesc si daca mai are rost sa fim impreuna daca tot ne certam. parere?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sper sa te insele la fel cum tu il inseli pe el.

| neutrino a răspuns:

Daca prima data v-a mers mai bine relatia, atunci fa-o periodic. Atunci cand iubesti, trebuie sa faci totul spre binele amandurora.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"acum am din nou ocazia sa il insel si nu stiu ce sa fac." rolling on the floor, asa relatie idioata sa aiba toti. ma intreb cand ai zis, "dupa ce am facut-o prima oara parca ne-am apropiat " asa se mint toate fetele sa se simta mai bine? ce lume idioata.

| sexybraileanca a răspuns:

Solutia nu este sa il inseli. Daca nu mai ai sentimente pentru el, desparte-te pur si simplu de el.Nu este cazul sa il faci sa sufere.A fost decizia ta sa fiti impreuna si ar trebui sa nu ti-o incalci, inselandu-l.Il suspectezi ca te minte, dar si tu vrei sa faci acelasi lucru.In cazul asta nu cred ca esti in masura sa il acuzi.In orice caz, ar trebui sa stii tu singura ce decizie sa iei, nu sa intrebi niste necunoscuti carora oricum nu le pasa de tine, fara suparare.Sau macar sfatuieste-te cu cineva apropiat.