| Dia95 a întrebat:

Nu stiu cum sa va spun dar vreau sa va spun ca este vorba de menstruatie. Asta este a doua zi de menstruatie si este slaba parca e penultima. Ieri a fost normala abundenta dar in seara asta am observat ca este slaba pentru o a doua zi de menstruatie. vreau sa va spun ca de cateva zile ma doare cu aproximativ o palma sub sani chiar si acum nu tare dar simt. Vreau sa va spun ca am avut si o febra musculara la burta am facut niste gimnastica si m-audurut ceva timp muschii de la burta. E Prima oara cand mi se intampla asta, credeti ca ar trebui sa imi fac griji? sau care sunt motivele? Va multumesc mult anticipat!

3 răspunsuri:
| liiifeiispiiink a răspuns:

Buna!
Poti sa ne spui si o varsta ca sa iti zicem daca e normal sau nu?
Pare normal.dar nu se stie niciodata.
Daca asta te nelinisteste mergi la medic cu incredere.
Pupici si multa sanatate!:*

| Dia95 explică (pentru liiifeiispiiink):

Am aproape 17 ani...pe 21 oct ii fac big grin...multumsc mult:*:*

| Dia95 explică (pentru liiifeiispiiink):

Fac 17 ani pe 21 octombriebig grin multumesc mult:*