| Blablabla1737484 a întrebat:

Nu știu dacă e tocmai Ok sa scriu aici, dar as avea nevoie de părerea voastră. Am 1.60 și 64 de kg de o săptămâna aproape am inceput sa țin dieta, in continuare am sa va spun cam ce consum zilnic:
Dimineața : 3 rosii cherry, câteva felii de castravete, putina brânza, o omleta dintr un ou fără ulei si o felie de pâine neagră cu semințe.
Prânz: uneori doar un castron de ciorba, alteori supa + sa spunem niște pilaf de orez cu legume fără ulei
Iar seara: legume la tigaie sau pilaf cu peste File etc... +1 mar pe zi, este suficient cât mănânc? Sau este prea mult? Îmi doresc sa ajung la 55kg, Multimesc!

1 răspuns:
| RAY a răspuns:

Dimineata incepe cu proteine cu carne
dupa masa carne + carbo + supa e foarte bine ca manci supe, ciorbe
seara un fruct si un iaurt
seara nu e prea bine sa mancam proteine si ziua