| Cryssy657 a întrebat:

numele meu este Cryssy am 14 ani si am o problema...pe scurt e faptul ca imi place de un baiat care m-a bagat in friendzone pentru o alta persoana si a invitat aceea persoana la intalnire si i-a dat teapa. Acum se svoneste ca si-a dat seama cum s-a comportat cu mine si ca acum i-ar placea de mine.
va rog ajutati-ma :-( credeti ca i-ar placea demine?
si inca ceva va rog...cum iti poti da seama ca un baiat te place? Mentionez ca ii place fotbalul, este portar si este cam timid.
VA ROG AM NEVOIE URGENT :-(

Răspuns Câştigător
| WaterDrop a răspuns:

I`a dat el "teapa" persoanei respective, sau ea lui? Daca ea a facut`o atunci este o mare sansa ca el sa te vrea pe tine acum, in lipsa de ceva mai bun. Daca el a fost vinovat, atunci probabil s-a panicat si de aceea nu s-a mai dus, sau a avut alta treaba mai importanta.

Tu ai incercat sa-i spui lui ca iti place de el? Mentionezi friendzone, insa daca tu nu ai facut asta, nu ai motiv sa spui asa ceva. Poate doar este super timid asa cum ai spus si tu. Oricum ar fi, cu siguranta este nehotarat.Mai asteapta sa vezi cum decurge situatia si revii cu mai multe detalii pe viitor.

1 răspuns:
| Cryssy657 explică:

PAi..am fost intr-o excursie cu scoala si o colega a urlat ca imi place de el.el mi-a scris mesaje si am inceput sa vorbim dar dupa am aflat ca iii trimite captura cu ecran unei fete si radeau pe seama mea si acum nu stiu ce sa fac. cand trece pe langa mine se panica si el la inceput ma saluta acum nicimacar un buna nu imi spune si intr-un mesaj mi-a scris „scuze dar plac pe altcineva„ dar asta a fost inainte sa il tradeze fata pe care a invita-o la intalnire