| anonima122 a întrebat:

Buna o colega de-a mea a zis ca a mancat creta si a lipsit in ziua aceea. de la creta faci febra?

Răspuns Câştigător
| Cccccccccccccorina a răspuns:

Da. majoritatea elevilor mananca creta pentru a lipsi de la scoala in ziua respectiva sau chiar si a 2-a zi.Depinde cat a mancat.Sa NU mai faca aceasta prostie niciodata! nu este bine sa mananci creta, iti strici stomacul.Deja faptul este consumat. o va durea burta, stomacul, putina febra.Sa bea un ceai cald si sa stea in apt sa se odihneasca. Ii va trecehappy
Bafta!

7 răspunsuri:
| Alina0491 a răspuns:

Da, creta provoaca febra happy

| Insanity a răspuns:

Da, de la creta normal ca faci febra. nu stiu cum sa iti explic de ce, dar, da, faci febra.Copii, nu mai mancati creta! take carehappy

| andrei a răspuns:

Cred ca da

| skarner a răspuns:

Da e adevaratwinking

| Adeliи97 a răspuns:

Da, de la creta faci febra
e numai buna daca vrei sa lipsesti de la scoala

| Adeliи97 a răspuns:

Da, de la creta faci febra
e numai buna cand vrei sa lipsesti de la scoala

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oameni buni nu mai mancati creta! nu e buna pentru organism voi ce preferati sa va imbolnaviti sau sa mergeti la scoala sa va distrati prin pauze cu colegii vostri sa glumiti si sa radeti cu pofta? da creta provoaca febra si nu e buna pentru organism!