| Alecslisios a întrebat:

Ati mancat vvreunu creta sa faceti febra cum este? Cum sa o mananc FUNDA scuze categ

Răspuns Câştigător
| rucsy_7574 a răspuns:

Depinde de organism cum iti suporta anumite chestii. De cele mai multa cazuri cei care mananca creta nu patesc altceva decat sa ti se faca rau sa te doara capul si sa vomiti bineinteles de la starea asta iti vine si febra. Altii nu patesc nimic nu sunt sensibil.acum depinde si in ce cantitate mananci daca exagerezi e ceva normal sa ti se faca rau doar nu ai organismul de fier laughing

5 răspunsuri:
| DevilLife a răspuns:

laughingDepinde de fiecare organism...eu de exemplu am facut febra cand am mancat creta...trebuia sa dau o teza si nu am stiut nimicstraight facein fine, ce e important e sa o eviti! eu m-am simtit groaznic de rau(greturi, voma, temperatura, frisoane, rafale de caldura imensa, dureri de cap si de stomac groaznice)Am jurat ca numai fac astastraight faceasa a patit si colega mea.Plus de asta, dupa tot chinul cu creta, am mai facut si o cadere de calciu dupa asta.

| Nicoleta a răspuns:

Nu faci febra de la creta.

| Sweety_3695 a răspuns:

Eu am mancat, dar nu a avut nici un efectbig grin

| pmcris a răspuns:

E o prostie...cred ca nu la tine face referire site-ul asta http://www.220.ro/funny/O-Eleva-Tampita-Mananca-Creta/ucJnl2DmoM/

| Pustoaicaaaaaa a răspuns:

Colegul meu mananca creta tot timpul si nu a patit nimic laughing