| anonim_4396 a întrebat:

Buna:* o intrebarebig grin daca vreau sa comand de pe StarShiners, imi vine produsu acasa de exemplu o rochie si nu mi se potriveste as putea sa o dau la schimb de exemplu?

2 răspunsuri:
| DenysaLove a răspuns:

Ma refer la cum ai zis si u, sa o schimbtongue nu m-am exprimat binetongue

| Piticaaa a răspuns:

Sunt destul de sigura ca nu ar prea fi normal. O poti da inapoi daca nu este masura ta, si vei primi alta. Dar nu cred ca o poti schimba. Gandeste-te foarte bine inainte sa cumperi una.happy