| anonim_4396 a întrebat:

Buna
O intrebare pentru baieti:
Sa zicem ca ati fost undeva si acolo vi-ati pus ochii pe o anumita tipa(adica v-ati indragostit de ea),desi nu ati mai vazut-o niciodata, cum o priviti?(ma refer:insistent etc...

Dau funda celui mai complex raspuns
Multumesc.

3 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Insistent si totusi discret.

| Sportfreak a răspuns:

Ma uit la ea...si daca ea se uita la mine i-as face cu ochiul sau smileeee.

| sebi777 a răspuns:

Pai insistent dar nu prea insistent sa nu cumva sa o sperii si sa te creada un obsedat care se holbeaza la ea daca vrei sa te imprietenesti cu ea, sa va conoasteti ar trebui se o privesti in ochi prietenos si sa nu te holbezi la ea si sa ii zambesti din cand in cand