| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare pentru baietibig grineci, v-ati indragostit vreodata de o fata, care sa zicem ca nu era asa "BUNA"? Daca da, dc? Si totusi credeti ca v-ati putea indragost de o astfel de fata?batting eyelashes
P. S.:fundita GARANTAT CELUI MAI BUN RASPUNS:*

Răspuns Câştigător
| FrozEenSoul a răspuns:

Salut!
Da mi s-a intamplat! tongue Dar eu sunt genul sa nu ma uit daca e asa "BUNA" eu ma uit la sufletul ei adica sa ma iubeasca. Nu, eu sa o iubesc si ea sa isi bata joc. Adica mereu am cautat o fata care sa ma iubeasca tongue. Funda? Nu aspectul conteaza!

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Angelofdarkness862 a răspuns:

Nie nici odata pentru mine e doar distractie si atat. Nu ma voi indragosti nici odata cine stie ce se intampla dupa acea. Ar fi prea greu sa o uit daca ne despartim

| Alec a răspuns:

Am fost COMBINAT (in nici un caz indragostit) cu o fata prin clasa a 8-a care era foarte FOARTE urata si imi este rusine si acum cand ma gandesc. Era cu 3 ani mai mare decat mine, asta e motivul pentru care am stat cu ea, dar dupa ce am vazut ca o fata din scoala radea de mine dupa ce m-a vazut cu ea si dupa ce mi-am dat si eu seama ca mai bine stau cu una de varsta mea sau chiar mai mica dar care e frumoasa i-am dat papucii. Fata cu care intr-adevar am fost indragostit (si inca mai am niste sentimente pentru ea) era urata prin clasa a 6-a (cand ne-am cunoscut prima data, la o petrecere, jucam sticluta si s-a indragostit de mine - ea era in clasa a 7-a), apoi pana in clasa a 8-a nu am avut ochi pentru ea (era uratica, avea cosuri pe fata si era foarte foarte inalta pentru varsta ei), dar apoi am stat cu ea cateva saptamani cu toate ca nu o placeam. In fine i-am dat papucii pentru alta, apoi doi ani mai tarziu o intalnesc pe strada si literalmente m-am indragostit pe loc de ea - se schimbase total, ii disparusera cosurile, nu mai era asa de inalta (nu a mai crescut mai deloc de atunci) si isi schimbase total look-ul (machiaj, haine). Si de atunci am tot stat impreuna, cred ca de vreo 3-4 ori am fost impreuna dar niciodata mai mult de 3 luni. Cred ca nu suntem facut unul pentru altul... sa fiu sincer nici la sex nu prea ne intelegem, de fapt asta a si fost unul din motivele despartirii (nu vreau sa intru in detalii). Oricum destinul are un drum ciudat si niciodata sa nu spui niciodata. Sper ca nu te-ai plictisit citind

| Raduku14 a răspuns:

Da, normal, nu trebuie sa fie buna in pat, si din alea, sau buna in corp, totusi trebuie sa iti gasesti o fata pe care sa o iubeti sa te iubeasca si sa te respecte...

| CrisSuCrissS a răspuns:

Nu-i vb de minestraight face am eu pretendentsi nu prea multsi.doar cati imi trebuie intrebam la modul general fiindca daca in ziua de azi n-ai forme nimic numai conteazaoh go on si pentru a obtsine frumos unele fac orice ba chiar am auzit ca acum se pune silicon si in fund...

| ioionutbest a răspuns:

Buna Cristina! Eu m-am indragostit de o fata care nu era asa de frumoasa si admirata de baieti.Era o fata simpla, modesta dar cu o inima mare. Faptul ca era ea insasi mereu zambitoare si era imposibil sa nu razi cand erai cu ea. Totul a inceput pe neasteptat, imprevizibil ...in scurt timp mi am dat seama ca ma indragostisem de fata care pentru mine era cea mai fumoasa. Frumusetea interioara conteaza cel mai mult. Poti cuceri un baiat cu asta nu ai nevoie de truse de machiaj sau haine de firme. Fii tu insati si totul va fi bine!