| eu_2697 a întrebat:

O intrebare pentru fete big grin Prima oara cand iti vine ciclul iti curge un lichid maroniu? :-s :-&

Răspuns Câştigător
| RebecaBaa a răspuns:

Buna! Da, cel putin eu si prietenele mele asa am patit. Prima data mi-a curs un lichid maroniu... Apoi 2 luni nimic, si in a treia luna sange. Oricum succes! :*

6 răspunsuri:
| aniriiiiii a răspuns:

Da...un pic maroniu, adica chestia aia alba care curgea inainte prinde alta culoare si mai apoi va fi rosu...happy

| Andreea_8316 a răspuns:

Salut! pai da cel putin mie si la prietenele mele da dar da e maroniu

| Noone4u a răspuns:

Nu, iti curge un lichid rosu, in cele mai multe cazuri rosu inchiswinking

| MoonMuse a răspuns:

Da, deci daca esti in acesta situatie, pregateste-te caci intr-o luna, doua iti vinr ciclul. Vei avea dureri de cap, de burta, stari de ameteala poate chiar si de greata, dar in cateva zile totul trece si esti ca noua.

BIG HUGS =^.^=

| doctginecolog a răspuns:

Bai zdreantzo dc nu o intrebi pe mata, tie rusine ca te intreaba daca mai esti virgina?

| irina_5114 a răspuns:

Ceva de genul nu imi mai amintesc in orice caz da! funda?happy:*