| Maryaaaaa a întrebat:

O mare rugaminte la voi tongue
As vrea sa ma ajutati si mie sa-mi dati un program de spart parola de la messenger. Va roooog mult :*

6 răspunsuri:
| Trolli a răspuns:

E ilegal sa spargi un cont, e ca si cum ai sparge casa cuiva.
In plus, foarte greu. Yahoo are un sistem de securitate foarte ridicat. Trebuie sa fii hacker foarte bun, iar acestia nu stau sa-ti explice tie cum sa spargi un cont pentru ca vrei sa te razbuni pe cineva sau vrei sa vezi ce vorbeste iubita/iubitul.

| Maryaaaaa explică (pentru Trolli):

Multumesc. Totusi am incercat sa intreb, ca sa stiu

| Trolli a răspuns (pentru Maryaaaaa):

Cu placere! Sa nu iei programe de pe net, iti vei virusa Pc-ul...

| abcde12345 a răspuns:

Nu exista un program de "spart parola", insa daca ai cunostinte bune in html poti face un scam page happy

| OnuOnulică a răspuns:

Nu există nici un program de spart parola de la messenger. Există niște hack-uri care te ajută să le spargi însă costă destu de mult.

| Dayuuum a răspuns:

Salut.
Nu exista astfel de programe. Chiar daca poate ai vazut pe youtube filmulete chiar credibile, sunt editate toate. Iar site-urile cu link-uri cu astfel de programe sunt niste porcarii care te pacalesc ca sa iti bage virusi in calculator.
Cat ai cauta si te-ai strofoca, NU exista astfel de programe.