| iulya_9118 a întrebat:

. buna. o prietena de-a mea place un baiat.si nu stie daca si el o placethinking eram pe afara cu ea si cu o pr si s-a intalnit si cu el[el era cu bicicleta] si ea ia cam vorbit cam urat.si am stat si cu el intr-un parculetz si el ia luat leaganul. si ea s-a suparat si a plecat si eu i-am spus lui ca ea s-a suparat pe el.si el a spus:"asa si?" si eu cu pr mea am plecat dupa ea.si am lasat-o in urma ca ne duceam la magazin.si el a venit dupa ea cu bicicletahee heesi ea i-a spus:dc ma urmaresti?" si a intr in magazin dupa noi si el a placat.si dupa la scoala am fost la el cu ea sa-i ceara scuze, iar el avea un biscuite in mana si ea isi cerea scze si el a stans biscuitele in mana pana la faramitatlaughingsi se innrosise si la fatalaughing, iar o pr de-a mea l-a intrebat daca o place si el a stat sa se gandeaska si dupa a spus"nu", dar nu cred ca iar spune ei daca o place sa nubig grin
. oare o place?thinking

Răspuns Câştigător
| WeLoveIceCream a răspuns:

Asa e. o place, dar asa se comporta baietii de obicei. ei nu arata si nu iti spun in fata sau spun altuia. ei recunosc doar daca altcineva ii spune ca fata il place. si e destul de posibil sa o placa. fundabatting eyelashes?

2 răspunsuri:
| barbiedoll_2931 a răspuns:

Da cred ca o place dar nu vrea sa arate poate... ii e rusine sau e mai timid sau poate ii e frica sa nu il refuze. cine stie ce e in mintea lui

| DoRiCel a răspuns:

Pai si prietena ta, daca il place de ce se comporta asa cu el, saracul baiat va crede ca ea vrea doar sa rada de el. Adica odata "De ce ma urmaresti?" apoi "te plac" plus ca erati si voi acolo. Sincer eu cred ca daca un baiat place o fata cu adevarat e capabil de orice ca sa fie impreuna cu acea fata...winking deci daca o place o sa va anunte el. laughing