| anonim_4396 a întrebat:

Hei TPU.

Am o problemasad

Ma cunosc cu o fata de un an.doi.Si ea acum mult timp a fost cu un baiat Razvan.Si dupa ceva timp l-am cunoscut si eu pe acel tip.Si ne-am placut insa eu nu stiam ca ea inca mai tine la el.Si m-am cb cu el.

Toate bune si frumoase.Am stat o luna cu el, dupa ne-am certat.Cand ne-am despartit mi-a spus si acea fata ca inca tine la razvan. am intebat-o de ce nu mi-a spus.

A trecuth 3-4 luni.

Si m-am cb eu cu un baiat Alex.am fost cu el tot o luna.Peste cv timp m-am cb cu alt baiat. Si ` Prietena mea ` s-a cb cu Alex.Stiind ca eu inca mai tin la el.

Aseara m-am certat cu acel baiat.Si i-am spus lui Razvan sa ne impacam.[ inca tin la el.] Bun. Astazi m-a sunat `prietena meah` si mi-a zis ca de ce m-am cb ca Razvan ca eu stiam ca ea inca tine la el.Si i-am zis : fata eu pentru tine renut la el ca te consider ca o sora si nu vreau sa ne certam din cauza nimanui.

Acum cand am venit de la scoala m-a sunat iar sa-mi zica sa raman cu el si nu stiu ce. dar tin si la el.crying

Nu stiu ce sa fac! Ea s-a suparat pe mine ca m-am impacat cu Razvan. dar eu nu i-am zis ei nimic ca s-a cb cu Alex.sigh

Help!crying

1 răspuns:
| BeByTzZa a răspuns:

Scuzati greselile.Am scris in graba.sad