| Georgiana95 a întrebat:

Bunahappy O prietena de-a mea se tot gandeste ce o sa poarte la banchetul de la sfarsitul anului, din iunie( clasa a 8-a). Are 1, 68m si face sport de performanta, nu e nici slaba nici grasabig grin
E plinuta spre slabahappy Are parul saten, si daca ati putea sa imi recomandati o rochie... Ii place foarte mult rosulhappy
Ms mult!

6 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

La cat ii de perfecta*, ar trebui sa se imbrace elegant, dar nu prea sexy... Nu se stie care sare pe ea.

| TeoIonela a răspuns:

Zii sa incerce combinatia de gri cu roz. poate ii place

| DeeaPustoaica a răspuns:

Uitati`va aici poate va place ceva :)http://www.shopmania.ro/......rt-60.html

| your0bssesion a răspuns:

Pai... o rochie rosie lunga.parul desfacut sau coc.depinde de ce muzica este.niste pantofi cu toc nici prea mare dar nici mic. dar rochie rosie cu putin sclipici ar merge. dar si cea simpla este frumy