| Ellly23 a întrebat:

Buna!
Se apropie banchetul si nu stiu ce gen de rochie mi se potriveste. Am parul saten deschis, ochi albastri.1, 55 m si 45 kg. Ce imi recomandati?

4 răspunsuri:
| William a răspuns:

Iti recomand sa mai cresti pana ajungi la 1.70-1.75 si sa te ingrasi pana la 50kg.

| cristinna1919 a răspuns:

Gusturile nu se discuta, du-te la cumparaturi si probeaza ce iti place tie si iti vei da seama care iti sta mai bine! Bafta!

| EAlice a răspuns:

Intr-adevar, gusturile nu se discuta. Dar ai putea incerca o rochita care sa te evidentieze desigur, iar acum ce culoare iti place mai mult. Cu ochii albastri si cu parul blond, ai putea incerva o nuanta de un roz pastelat (mai sters un pic) sau culoarea piersicii. Ori un albastru deschis. Sper sa gasesti o rochie pe gustul tau, si sa fi cea mai frumoasa!