| LoveForShania a întrebat:

O sa avem carnaval la scoala (o idee penibila) si nu stiu cu ce sa ma imbrac. O sa imi iau un costum, dar nu stiu ce costum. Niste idei, poze... Coafura, incaltaminte?! Multumesc!

2 răspunsuri:
| Maria002 a răspuns:

Daca esti Fata fate o zanisoara sau o printesa draguta si mai exclusivista si cat mai complet costumul P. s si eu am avut carnaval si am fost o zana neagra cu niste aripioare roz si toata lumea m-a intrebat de unde mi-a venit ideea deci incearco si tu!
Daca esti baiat face un Muschetar sau Printul persie si o sa fii in topuri
sper ca am ajutat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tiganca, albinuta, printesa, turcoaica, araboaica, papusa barbie, fluture, vrajitoare,