| Andreea0209 a întrebat:

In curand, la scoala mea va avea loc un carnaval, iar eu sunt responsabila cu diplomele. Problema e ca nu prea am idee ce diplome sa facthinking Trebuie ceva de genul "Cel mai original costum" sau "Cel mai haios costum" si nu prea am idei. Ma puteti ajuta?batting eyelashes

3 răspunsuri:
| Valeee09 a răspuns:

Depinde de natura probelor care vor fi.In primul rand ar trebui sa alegi "Miss carnaval" si "Mister carnaval" adica cea mai buna fata si cel mai bun baiat. Apoi ar trebui sa vina restul, adica ce ai spus tu mai sus + "Cel mai descurcaret participat" si inca ceva. Vezi tu! Bafta...Parerea mea este ca ar trebui insa sa fie miss si mister big grin

| andrutzakiss a răspuns:

Incearca sa faci cel mai reusit costum sau cel mai popular baiat /fata...:* succes.