| Bogdan9514 a întrebat:

O sa vi se para poate o intrebare ciudata dar nu am facut asta pana acum. Ma refer la plata cu cardul online. E in regula daca mi se cer unele date si serii de pe buletin? Si daca imi puteti explica mai multe despre pasii care trebuie sa ii pargurg pentru a efectua plata. Multumesc anticipat!

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

DA! E in regula daca iti cere seria si CNP-ul de la cartea de identitate plus alte date de identificare.
Pasii pe care trebuie sa-i urmezi ->>> completeaza casutele goale din pagina! Mai multe nu pot sa-ti spun pentru ca modul de plata cu cardul difera de la site la site. Toate site-urile sunt SECURIZATE si deci poti sa-ti dai linistit datele!
Succes!