| TraSneL a întrebat:

Hei lume
O intrebare ciudata.
Imi explica si mie cineva cum sa ma iau acolo jos? Sunt fata, nu am mai facut asta pana acum si nu stiu cum sa fac...Ma puteti ajuta, mai detaliat daca se poate?
Multumesc!

5 răspunsuri:
| DataSoft a răspuns:

Sa te epilezi in zona intima? sau la ce te referi. fi mai explicita

| TraSneL explică (pentru DataSoft):

Da,asta vreau sa fac.dar cum? Cu bigul, crema depilatoare ceva?

| DataSoft a răspuns (pentru TraSneL):

Gagicamea se facea cu aparat de epilat din acela cu racitor..nush exact cum se numeste corect.dar dupa ce iti smulge firul de par are o chiestie care racoreste pielea..si nu doare mai deloc.

| deliqventa13 a răspuns:

Te sfatuiesc sa te duci la un salon, ca sa nu te tai cu bicul.sau daca vrei poti cu crema depilatoare pentru zona inghinala, doar ca e dureros, anyway

| Bolea_Daniel_1984 a răspuns:

Parerea mea este ca nu ar trebui sa te iei acolo jos tu singura ar trebui sa consulti un profesionist in treaba asta