| Lizzaaa a întrebat:

Buna puppy dog eyes, am nevoie de niste statusuri scurte. Sa nu fie de dragoste big grin, sa fie despre hmmthinking viata... sau orice alte chestii frumoase si fara fite... daca aveti in engleza le accept happy. Accept orice in afara de dragoste si fitelaughing.

2 răspunsuri:
| LoveStoned a răspuns:

Hmm, despre viata.cel mai mult imi place si se cam potriveste: "Sometimes you just have to roll the dice"

| Catalina_1589 a răspuns:

Hmm...Viata.Oare l-a ce ma gandesc cand vine vorba de viata...Aaa.La Viata mea acolo unde esti si tu, in ea.`